БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРЯМА АДРЕСНА ДОПОМОГА»

БФ ПРЯМА АДРЕСНА ДОПОМОГА

Наша команда

Хто ми «ПРЯМА АДРЕСНА ДОПОМОГА»?

Поки ми прагнемо допомагати людям, ми рідко зустрічаємося з невдячністю (Франсуа Ларошфуко)


Колись двоє вже успішних підприємців стали партнерами, тепер вони є друзями та об’єдналися разом заради спільного бажання стати часткою спільноти, якій небайдужі потреби інших. Засновниками благодійного фонду «Пряма адресна допомога» є Самбірський Мар’ян Михайлович та Палієнко Дмитро Олександрович. Вони пройшли через різні випробовування реаліями українського бізнесу та знайшли свій шлях, яким розвиваються й попри складні умови йдуть до поставлених цілей. Дмитро та Мар’ян за життя зрозуміли, що окрім роботи є неймовірно багато справ, які додають життю цінності та наснаги. Благодійність стала діяльністю, яка змінила ставлення до оточуючих та змусила по-іншому подивитись на можливість розділити свої надбання та залучити своїх друзів та колег до доброї справи.Самбірський Мар'ян Михайлович

Самбірський Мар'ян Михайлович

Народився в м. Дрогобич Львівської обл. Закінчив з відзнакою Львівський національний університет імені Івана Франка.
Є кандидатом економічних наук, автором наукових праць та статей в сфері фінансів та цінних паперів.
Має 16-ти річний досвід роботи на фінансовому ринку України.
На даний час працює доцентом Українського інституту розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету та займається написанням докторської дисертації. Життєве кредо – «Усе в житті, що мене не вбиває – робить мене сильнішим» (Фрідріх Ніцше)
Захоплення: подорожі, спорт, фотографії.Палієнко Дмитро Олександрович

Палієнко Дмитро Олександрович

Народився 5 березня 1978 року в м. Києві
У 1995 році закінчив ліцей “Наукова зміна” в м. Київ
Здобув вишу освіту в Київському національному економічному університеті, отримав Магістра з фінансів.
Стаж роботи на фінансових ринках - 15 років, з них 10 років займав вищі керівні посади.
На сьогодні є Президентом Sky Art Foundation, що заснована в Україні в 2014 році з метою створення, підтримки та розвитку нового покоління молодих українських художників, що працюють в галузі сучасного мистецтва, а також сприяння міжнародних культурних обмінів та інтеграції української культури в світовий арт-контекст.
Життєве кредо: «Blame no one. Expect nothing. Do something.»
Захоплення: подорожі, сучасне мистецтво, теніс, гольф.


Звісно, окрім засновників, до діяльності фонду залучено багато надійних партнерів та дружніх організацій, які всіляко допомагають та приймають участь в ініціативах фонду. Ми запрошуємо всіх небайдужих людей приєднатися до наших лав та стати часткою суспільства, яке вірить і робить добрі справи.Іваницький Сергій Анатолійович

Керівник напрямку підтримки українських військових


Сергій Іваницький

Народився 23 березня 1979 р. в с. Бузове Київської області.
С 1998 року працював в системі служби безпеки. В період 2014 - 2015 р.р . приймав безпосереднью участь в АТО, учасником бойових дій в складі 81 бригади ПДВ.